Właśnie to uwielbiam w czytaniu – w każdej książce odkrywam jakiś drobiazg, który skłania do przeczytania następnej pozycji, a tam znów jest coś, co prowadzi do kolejnej. I tak w postępie geometrycznym – bez końca i żadnej innej motywacji prócz czystej przyjemności.
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
-
Hej kochani
Zapraszam do zapoznania się z książkami od Wydawnictwa AlterNatywne. Naprawdę fajne pozycje, warte przeczytania. Poniżej link do strony wydawnictwa.
Hej kochani Dziś dość nietypowy post. Ostatnio pomyślałam sobie, że fajnie by było napisać coś innego, niż tylko recenzje. Dlatego zapraszam Was do posta o bibliotece. Przyznam się, że od dziecka kochałam to miejsce. Pamiętam, że zawsze po szkole szłam tam, przeglądałam książki, wybierałam tą która najbardziej mnie interesuje, wypożyczałam i czytałam, była to dla mnie przyjemność. Oczywiście zaczęło się od małych książeczek takich jak Martynka. Pamiętam to do dziś, to była moja ulubiona seria książek, przeczytałam wszystkie części dostępne w bibliotece. Potem poszłam do 5 klasy i postanowiłam przeczytać Harrego Pottera. Na początku ciężko było mi czytać tak duże i grube książki, lecz potem naprawdę to polubiłam. Czytałam coraz to grubsze lektury, ale nie o to chodzi w tym poście. Chcę Wam tylko powiedzieć, że gdyby nie biblioteka, nie byłoby mnie tu gdzie jestem teraz, nie pisałabym tego, bo nie założyłabym bloga i instagrama. Biblioteka dała mi niesamowitą rzecz: miłość do książe...
Hej kochani Przedstawiam Wam książkę Łukasza Mularskiego pt.:"Oświecony" Wydawnictwo Nowoczesne Przyznam się, że była to moja pierwsza styczność z tym autorem, kompletnie nie wiedziałam jaki ma styl pisania, ale z racji tego, że lubię odkrywać nowych pisarzy postanowiłam podjąć wyzwanie. "Przesadą jest stwierdzenie, że coś jest niemożliwe, jeśli się nawet nie spróbuje" Warto wspomnieć, że książka jest pisana z przymrużeniem oka, o czym sam autor nas informuje. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie to zwykła opowieść o chłopaku studiującym w Krakowie, który co chwilę spotyka się z inną dziewczyną. Jednak ta lektura okazała się inna... Bohater popełnia dużo błędów , które doprowadzają go na cmentarz, tak wiem jak to dziwnie brzmi, ale w skutek swoich decyzji, które nie zawsze były dobre, staje się bezdomnym. Właśnie tak zaczyna się ta historia.Mikołaja pewien tajemniczy człowiek znajduje na cmentarzu i zabiera go na obiad, a Oświecony opowiada mu historię swoje...
Komentarze
Prześlij komentarz