Właśnie to uwielbiam w czytaniu – w każdej książce odkrywam jakiś drobiazg, który skłania do przeczytania następnej pozycji, a tam znów jest coś, co prowadzi do kolejnej. I tak w postępie geometrycznym – bez końca i żadnej innej motywacji prócz czystej przyjemności.
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
-
Hej kochani <3
Filmik promujący moje 14 dniowe wyzwanie, mam nadzieję, że zostaniecie ze mną do końca <3
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
Komentarze
Popularne posty z tego bloga
-
Hej kochani Zapraszam do zapoznania się z książkami od Wydawnictwa AlterNatywne. Naprawdę fajne pozycje, warte przeczytania. Poniżej link do strony wydawnictwa. Całuję Was mocno 😘😘 https://www.wydawnictwoalternatywne.pl/p/ksiazki.html?m=1
Hej kochani Dziś dość nietypowy post. Ostatnio pomyślałam sobie, że fajnie by było napisać coś innego, niż tylko recenzje. Dlatego zapraszam Was do posta o bibliotece. Przyznam się, że od dziecka kochałam to miejsce. Pamiętam, że zawsze po szkole szłam tam, przeglądałam książki, wybierałam tą która najbardziej mnie interesuje, wypożyczałam i czytałam, była to dla mnie przyjemność. Oczywiście zaczęło się od małych książeczek takich jak Martynka. Pamiętam to do dziś, to była moja ulubiona seria książek, przeczytałam wszystkie części dostępne w bibliotece. Potem poszłam do 5 klasy i postanowiłam przeczytać Harrego Pottera. Na początku ciężko było mi czytać tak duże i grube książki, lecz potem naprawdę to polubiłam. Czytałam coraz to grubsze lektury, ale nie o to chodzi w tym poście. Chcę Wam tylko powiedzieć, że gdyby nie biblioteka, nie byłoby mnie tu gdzie jestem teraz, nie pisałabym tego, bo nie założyłabym bloga i instagrama. Biblioteka dała mi niesamowitą rzecz: miłość do książe...
Hej kochani Przedstawiam Wam książkę Łukasza Mularskiego pt.:"Oświecony" Wydawnictwo Nowoczesne Przyznam się, że była to moja pierwsza styczność z tym autorem, kompletnie nie wiedziałam jaki ma styl pisania, ale z racji tego, że lubię odkrywać nowych pisarzy postanowiłam podjąć wyzwanie. "Przesadą jest stwierdzenie, że coś jest niemożliwe, jeśli się nawet nie spróbuje" Warto wspomnieć, że książka jest pisana z przymrużeniem oka, o czym sam autor nas informuje. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie to zwykła opowieść o chłopaku studiującym w Krakowie, który co chwilę spotyka się z inną dziewczyną. Jednak ta lektura okazała się inna... Bohater popełnia dużo błędów , które doprowadzają go na cmentarz, tak wiem jak to dziwnie brzmi, ale w skutek swoich decyzji, które nie zawsze były dobre, staje się bezdomnym. Właśnie tak zaczyna się ta historia.Mikołaja pewien tajemniczy człowiek znajduje na cmentarzu i zabiera go na obiad, a Oświecony opowiada mu historię swoje...
Komentarze
Prześlij komentarz